Forma Tasarlama

Forma tasarlama konusunda profesyonel çözümler sunuyoruz. Dijital Halı Saha Forma, dijital basketbol forma, dijital voleybol forma ve diğer spor ürünlerini istediğiniz renk, logo, amblem, oyuncu ismi, oyuncu numarası, sponsorluk yazıları, reklam yazıları olarak her renkten tasarımını yapıyor ve üretiyoruz.  Forma Tasarlamak için ister mağazamızdan ister kendi beğendiğiniz formaları Dri Fit kumaş teknolojisi ve dijital baskılar ile üretiyoruz. Beğendiğiniz formayı whatsapp hattımızdan göndererek istediğiniz şekilde tasarlayarak adresinize kadar kargo ile gönderiyoruz üstelik kapıda ödeme imkanı ile. Müşteri Temsilcisi ile görüşmek için tıklayın.

Forma tasarlamak profesyonellik ve dikkat gerektiren bir iştir. Forma tasarlama konusunda alanında uzman kadromuz ile sizlere en güzel forma tasarlama hizmeti sunuyoruz.

 

Forma Nasıl Tasarlanır?

Forma tasarlamak için öncelikle mağazamızdan veya kendi beğendiğiniz bir formayı seçerek işleme başlayabilirsiniz. Forma tasarlamak için aşağıda ki adımlar uygulanmaktadır.

  1. Bir Forma Belirleyin
  2. Belirlediğiniz Formayı WhatsApp Hattımızdan Müşteri Temsilcisine Gönderin
  3. Forma da Kullanılacak Olan Logo, Amblem, İsim, Numara, Sponsorluk Yazısı, Reklam Yazısı veya Resmini Belirleyip Müşteri Temsilcisine Gönderin
  4. Kaç Adet Forma, Şort, Tozluk, Tekmelik İsteyeceğinizi Belirleyin
  5. İster WhatsApp Hattımızdan İster info@superforma.net E Posta Adresimize Gönderin

Sizlere uzun yıllardır hizmet veriyoruz. Bir çok profesyonel amatör sporcuya ürünlerimizi büyük bir titizlik ve dikkat ile üreterek göndermekteyiz. Referanslarımıza bakmak için tıklayın.

 

Çalışma Sistemi

Teslimat Süresi

Forma Tasarlama aşaması biten ürünler Türkiye’ nin her yerine Sürat kargo ile 7 iş günü içerisinde gönderilir. Kargolar kapıda ödeme sistemi ile çalışmaktadır. Bütün ürünlerimiz kendi tasarımcılarımız tarafından hazırlanır ve kendi fabrikamızda üretilmektedir. Baskı ve kumaş kalitemiz profesyonel sporcuların kullandığı kumaş ve baskı kalitesi ile aynıdır.

 

 

WhatsApp WhatsApp İle İletişime Geçin